Hakkımızda - Elbistan Kargo

Hakkımızda

Hakkımızda

Elbistan Kargo ve Nakliyat Şirketimiz

Elbistan kargo ve taşımacılık şirketimiz kargolarınız başta olmak üzere evden eve nakliyat ile kurulduğumuz günden beri tek amacımız sektörde en iyi firma olmakla birlikte müşterilerimizle aynı şekilde paralel olarak ilerleyen mutlu müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  %100 mutlu müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önceliklidir. Genç ve dinamik yapısı ile profesyonel anlamda nakliyat hizmetleri veren 1995’ten günümüze güvenle kargolarınızı taşırız.

620

Haftalık Nakliyat
Yükü
Taşıyoruz

920

Haftalık Kargo
Yükü
Taşıyoruz

282

Haftalık Ağır
Yükler

Taşıyoruz

Misyonumuz

Taşımada titiz, Kargoda Güvenilir, Evden eve Elbistan Kargo

Elbistan’dan yola çıkmış kargo firmamız başta Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara, İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye il ve ilçelerine şehirlerarası kargo ve nakliyat hizmeti vermektedir. Elbistan Kargo Şirketimiz, müşteri memnuniyeti ilkelerine dayalı çalışmalar yapmaktadır.  Güler yüzlü personeli ile müşterisinin her talebine kaliteli çözüm önerileri sunan Kargo firması aynı zamanda, kullandığı ekipman ile de dikkat çekmektedir.

Vizyonumuz

Koşulsuz  müşteri memnuniyeti İçin Elbistan Kargo

Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterisinin bütçesini zorlamayan firma aynı zamanda sigortalı taşımacılık da yaptığı için tercih edilen firmalardandır. Kahramanmaraş Elbistan kargo ve Nakliyat sektörünün her alanında hizmet veren firma profesyonel çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır.

Tırla yük Taşıma

Lojistik Yük Taşıma

kamyonet ile kargo taşıma

Kamyonet ile Kargo Taşıma

Kargo – Paket
Taşıma

elbistanda parça yük taşıma

Kamyon ile Nakliyat Taşıma

Evden Eve Taşımacılık

parça yük elbistan taşımacılık kargo

Parça ve Eşya Yükleriniz

Parça yük ve Eşya Taşımacılığı