Kurum Taşıma Nakliyesi - Elbistan Kargo

Kurum Taşıma Nakliyesi

Kurum taşıma nakliyesi ailesi açısından yükleriniz kaliteli kadromuzla taşınır. Elbistan Nakliyat firması olarak tüm eşyalarınız kurumlardan alınarak istediğiniz adrese taşınıyor. Bu süreçlerde sizlere söz verdiğimiz gibi yorulan biz rahatlayan siz olacaksınız. Kamu kurumu yükler, kurum içi ofis eşyaları, kurumdan kuruma nakliyecilik işimizin en değer verilen modelidir.

Neden kurum taşıma nakliyesi yaparız?

Elbistan kargo şirketinde standart olarak güven ve müşteri potensiyelini memnun etme çabamız bulunur. Yıllardan bu yana taşımacılık işi bazı kategorilerde yapılırdı. Hatta en iyi nakliyat firmaları bile bazı taşımacılık kategorilerini atlamaktadır. Örneğin evden eve nakliyat yapan İstanbul’da bir firma, asansörlü taşımacılığı yapmak istemez. Veya Afşin’de bulunan bir nakliyeci hafif yükleri taşırken, tır dolusu bir yükü götürmek istemez.

Tabiki bunun sebebi nakliyat araçları ve taşıma prensibleri gereğidir. Bu gibi taşınacak eşyaları seçen firmalardan öte en iyisi, işini her türlü seçmeden yapandır. Hizmetin çeşiti, kalitenin ötesi anlayışımız gereği, hijyen ve düzen içinde kurum taşıma nakliyesi yapıyoruz. Kurumlarda bulunan ofis, büro malzemelerini asansörlü taşıma ve asansörsüz olarak hızlı ve profesyonel olarak taşırız.

Hangi Kurumlarda Yük Taşınıyor?

Aslına bakarsanız kurum taşıma kolay görünsede bunu seçme amaçlarıda yok değildir. 40 yıllık bir tecrübemizin olması, kurumlardan yük taşınmasını kolaylaştırdığı gibi bazen zora sokabiliyor. Tabiki bunun nedeni bizim tarafımızdan değil, kurumların çok yoğun zamana denk gelmesidir. Biz genelde haftasonu kurum taşıma nakliyatı yapsak ta, hafta içi olduğu zaman süreçler zorlaşmaktadır.

Bu nedenle genelde aşağıdaki kurumlardan yük taşırız;

Elbistan kargo şubesi olarak yük, eşya, kurumlardan malzeme indirme ve kamyona bindirme gibi hızlı teslimat işleriniz sisteme uygun halde taşınır. Sistemimize uymayan bir durum olursa ki, nadiren onuda belirtiriz. Kurumlardan yükleri dışarı çıkarırken, büyük salon veya küçük salon olarak ikiye ayırırız. Eşyaların dışarı kırılmadan çizilmeden çıkması için proje oluşturan elemanlarımız, gerekirse asansörsüz taşıma sağlarlar.

Bu tip taşınma modelinde, tıpkı Elbistan büro taşımacılığında kullandığımız taktikleri kullanırız. Böylelikle en üst düzey hizmetle, bir kurumdan alınan malzemeler diğer kuruma kalite farkıyla transfer edilmiş olur.