SGK binasının Başka Şehire Taşınması - Elbistan Kargo

SGK binasının Başka Şehire Taşınması

SGK binasının başka şehire taşınması kurumsal hizmet gibi düşünülmelidir. Elbistan kurumsal nakliye şirketimiz, SGK binalarını şehirler arası taşırken özel yöntemler kullanır. SGK binaları genellikle yüksek katlı , çok merdivenli yapıda inşa edilir.
Bu yüzden asansörlü taşımacılık Elbistan firmamız SGK binalarını hızlıca transfer eder.

SGK binasının Şehirden Şehire taşıma

Kamyon veya kamyonete yükleme yapmadan önce binanın içerisi kontrol edilir. Malzeme ağırlıkları ve boyları göz ucu ile tespit edilir. Tespit etmemizin amacı, parsiyel yük veya parça eşya taşımada miktar ve boy önemli olduğu içindir.
Elbistan Bursa arası gideceğini farz etsek, tüm eşyaların hangi kargo aracına yükleneceği kanıtına varırız. Bunun nedeni de mesafeye göre ucuza patlayacak taşıma için çabalarız. İster SGK binası, ister kurum taşıma isterse bireysel kargo gönderi müşterisi olsun tüm kampanyalarımız aynıdır.

Sigorta Güvenlik Kurumu Nakliyeye Uygun mu?

Öncelikler sigorta güvenlik kurumları yetkili mevki ile onay alınıp transfer sürecine başlarız. Sigorta binası içerisinde evraklar, dosyalar, geçmiş sigorta günlerinin kağıtları bulunur. Bu belgeler şehirden şehire taşınırsa, zarar görme riski olmamalıdır.
Elbistan  nakliyeciler sitesi olarak SGK binalarının başka bir şehire taşınmasının uygunluk belgesini karşılıklı imzalarız. Yetkili kişinin onayı ardından gerek çatı katı, gerekse bodrum katlarda bulunan malzemeleri ekipmanlarımız ile taşırız. Korumalı ve sorunsuz bir taşıma gerçekleşir.

SGK binasının Şehir içi Taşınması

SGK binasının başka şehire taşınması olduğu gibi Elbistan şehir içi yük taşıma işide olabilir. Genelde binaların çok eski yapısı nedeniyle kurumlar nakliyeci firmalara başvurur. Bundan dolayı da eskimiş, hasar görmüş veya devlet hastanesi taşıma gibi zorunlu olabilir.

Sonuç itibari ile şehirden şehirlere nakliye taşıma uzun sürse de şehir içlerinde transferi daha hızlı olabilmektedir. Bu yüzden Çağlayancerit ile Dulkadiroğlu arası Sgk binalarının taşınması, Elbistan’dan Bolu’ya nakliye götürmekten daha hızlıdır. Ayrıca şehir içinde mesafeler kısa olduğu gibi, trafik sıkıntısı da çekilmemektedir.

Hem Sgk binasının transfer sonrası kurulumu, hem de dolap, pencere, evraklar, özel eşya gibi malzemelerin tekrar dizaynı zor olmaz. İstifleme tekniği ile büyük araçlarımızda korunan eşyalara hiçbir zarar gelmeyecektir.

Sgk binaları gibi devlet hastanesi taşıma ve özel hastane nakliyeciliği de aynı türden sayılabilir. Yazılar üstüne tıklayıp okuyabilirsiniz.

Yazar hakkında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsin