Panelvan Yük Taşıma - Elbistan Kargo
Panelvan yük taşıma

Panelvan Yük Taşıma

İster Elbistan ilçesinde olsun, isterse İzmir gibi mega kentlerde panelvan yük taşıma araçlarımız hazırdır. Kapalı kasa içi boş araçlarımıza dilediğiniz zaman mal taşıtabilirsiniz. Firmamız eski tarihinden bu yana açık kasa nakliye araçları ile aşırı yükler aldı. Bu yüklerin yüksekliği ve genişliği kamyonete sığması oldukça zordu.

Böyle zorluklar nedeniyle kapalı kasa araç bulmakta zorlanan firmamız hafif ticari araçlar seçti. Bunun asıl nedeni açık kasa kamyonlara yüklenen eşya taşıma sistemi, yüklenen ürünleri bozabiliyordu. Bu durumda panelvan yük taşıma kapasitesini fark ettiğimiz yıllar, bize ticari anlamda katkılar sağladı. Daha sonra hem Minivan, hem de Panelvan kapalı araçlar ile yola koyulduk.

Biraz sizlere hangi Panelvan araçlar ile yük taşınıyor bahsetmek isteriz.

  • Ford transit kapalı kasalar
  • Ford transit 350 l
  • Fiat Ducato
  • Ford Transit Custom
  • Dacia Dokker 1.5
  • Hyundai Starex Panelvan
  • Fiat Florino Combi

Ve buna benzer bir çok araç seçenekleri ile kargo ve nakliyatın güvenliliğine ulaşabilirsiniz.

Panelvan Yük Taşıma Nedir?

Bu tanımdan önce panelvan nedir yazısını okumanızı öneririm. Bize göre nakliyatın ve taşınacak eşyanın en değerli sistemine panelvan yük taşıma denir. Nedeni ise, hızlı taşımacılık, profesyonel yük teslimi ve güvenli teslimat içeriyor. Güvenli teslimat derken, kapalı bir kasada kamyonda götürülen eşyaların yağmur ve ıslaklık gibi sorunlarla karşılaşmayacağı anlamıdır.

Yüklenen bir malzeme kamyonda veya Hyundai h100 gibi bir araçta ıslanması imkansızdır. Yukarıda verdiğimiz araçlar kapalı olsa da, Hyundai h100 araca bile, dikey demirlerle çadır kapatırız. Bu sayede yola çıkan ürün asla nem, su almaz. Bu sayede panelvan araç yük taşıma kapasitesi bile artarak, eşyalar korunur.

Panelvan Yüklerde Ford Transit 350 L

Panelvan yük taşıma yapılırken en çok kullanılan Ford transit 350 l modelidir. Bunun en büyük nedeni ise, kağıt, dosya, evrak ve buna benzer malzemelerin dağılma ve ıslanma gibi sorunlardan kaçışıdır. İçi oldukça geniş ve boş alanları olan Transit 350 oldukça geniş kapasitededir.

Böyle olunca Elbistan’dan yüklenecek kargo eşyaları hızlıca diğer illere teslim edilir. Bu nedenle sorunsuz nakliyat işlemi, kaliteli araçlar sayesinde tamamlanır.

Elbistan Panelvan Yükler

Hızlıca çıktığımız tüm illerde, Panelvan taşıma işini başarıyla tamamladık. Bundan sonraki esas amacımız, Elbistan içi panelvan eşya taşıma nakliyesini daha da hızlandırmak olacaktır.

Çünkü, Kahramanmaraş ile Elbistan arası kısalsa da, tek gayemiz müşterilerimizi bekletmemektir.

Taşınacak kargo veya malzemelerde, gıda ve buna benzer ürünlerde bulunur. Bu yüzden soğutuculu panelvan kasalı arabalarımız, hiçbir zaman geç kalmamalıdır.

Soğutuculu olsa da olmasa da, asla teslim güzergahına gecikmemeliyiz. Kuruluşumuzun temelinden itibaren bizi seçen herkese teşekkür ederiz.