Lojistik Taşıma Hizmeti - Elbistan Kargo
Lojistik taşıma hizmeti

Lojistik Taşıma Hizmeti

Her işin bir ustası olduğu gibi lojistik taşıma hizmeti de ustalık isteyen nakliyat taşımacılığıdır. Elbistan kargo lojistik hizmetleri yanı sıra, kalite ve hizmet anlayışı gereği dağıtım çözümlerine de odaklanır. Geniş proje taşımaları, şehir içi mikro dağıtım ağları, ve şehirler arası parsiyel taşımalarda öncü bir lojistik hizmet sunar.

Elbistan’da en iyi nakliyat firması olarak yola çıkmış, kargo ve lojistik yüklerin takibi ve süreçlerini hızlandırmaya kadar geniş çaplı projeler sunarız. Operasyonel fiyatların oranlarını indirmede birinci sırada yer alırız.

Elbistan Lojistik Taşıma Hizmeti

Sistemsel olarak çalışan nakliye ekibimiz sayesinde Elbistan’da lojistik destek sağlarız. Şehiriçinde soğuk zincir dağıtım hizmeti sunduğumuz gibi özel ekipmanlı taşımalarda sağlarız. Gönül rahatlığı ile yüklerin depolama ve ambalajlama ve paketleme sürelerini takip ederek sorulayabiliyorsunuz. Müşterilerimizin lojistik taşıma için verdiği yüklere en uygun ücretleri sağlarız.

Lojistik görevli arkadaşlarımızla en hızlı teslim süreleri bizim için ayrı bir önem taşır. Tehlikeli madde sınıfları, canlı hayvan taşımacılığı gibi sorunlu yükleri göz açıp kapayıncaya kadar Elbistan’dan tüm şehirlere götürebiliyoruz.

Karayolunda taşımadığımız hiç bir ürün veya eşya olmadığı gibi, lojistik ağır dağıtım hizmetlerinide pas geçmiyoruz. Bu bizim kurulduğumuz günden bu yana çizdiğimiz en büyük rotadır.

Kombine Lojistik Hizmetleri

Kombine lojistik hizmetinde, Elbistan ilçesinde veya İstanbul gibi büyük illerde nakliyatcılar tarafından yapılan kolay iş değildir. Yükleme ve dağıtım gibi zorluklarını Tır veya kamyon gibi araçlara herkes bindiremez. Bunun en büyük sebebi lojistik taşıma hizmetini sunma olağının olmamasıdır.

Lojistik kargo nakliyatı yapan firmanın, ağır taşımalar için indirimli ve eko avantaları sunması gerekiyor. Çok çeşitli ürünler nakliyatın uzun süre kombine edilmesini gerektirir. Herhangi birleştirilmesi gereken taşımaların optimize edilmesi gerekiyor. Bu gibi farklı taşıma türlerini lojistik çerçevesinde sunuyoruz. Ve hizmet kalitemizi esnek yükleme sistemi içinde gerçekleştiriyoruz.

Yurt içi Dağıtım ve Lojistik Ağı

Yurtiçinde güvenli bir lojistik dağıtım şirketi bulması zordur. Bu zorluğu aşan Elbistan Nakliyatında bulacağınız için, herhangi bir yere bakmanıza gerek yoktur. Yüklerin istiflenmesi, depolanması için kullanılan antrepolar bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Geniş lojistik ağımız sayesinde Adana, İzmir, İstanbul ve Kahramanmaraş’ta başlatılan projelerimiz sayesinde zirvelere sayenizde çıktık. Bu nedenle taşıma zinciri büyüklüğü lojistik taşıma hizmet adımlarını atmış olduk.

Türkiye’nin her yerine kapıda teslim avantajlarımızdan yararlanarak ekonomik bir dağıtıma ulaştık. Tedarik zincirimiz sayesinde limanlardan karayoluna ulaşan çok yönlü ağ geçitimiz vardır. Filo takiplerini hız kesmeden yaparak, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat tarzı lojistik hizmetinede adım attık. Böyle olunca soğuk zincir dağıtım hizmeti ve özel ekipmanlı taşımalarda kapasiteli bir aşama gerçekleştirdik. Bunu yurt içi taşıma modelimize en değer verici şekilde yerleştirmiş bulunuyoruz.

Hava ve Denizyolu Lojistik Taşıma Hizmetleriniz Var mı ?

Her ne kadar karayolunda, limanlarda lojistik destek hizmeti versekte, havayolu ve denizyolunda şuanda yokuz. Havayolu taşımacılığı ve denizyolunda olmadığımız gibi demiryolu içinde lojistik hizmeti sağlayamıyoruz. Karayolunda yaş sebze ve meyve taşımacılığı ve aktarım hizmetini aktif olarak sunuyoruz. İlerleyen zamanda Elbistan nakliyenin sunacağı hizmetler arasında havayolu ve denizyolu taşıması gelecektir.

Bunun yanı sıra, Charter, Transit taşıma gibi lojistikler beklemeye alındı. Ancak Multimodal taşımacılık her aşamada devam etmektedir. Başarılı ve duyarlı bir taşıma için ilk hedef noktamız ağır yüklerin şehirden şehire ulaşmasıdır. Hedeflenen bu amaç, konsolidasyon için gereklidir. Uluslararası anlamda şehirlerarası dışarı da aktif kaynağımız başlamadı. Lojistik destek ekibimiz tarafından daha ayrıntı bilgilere ulaşabilirsiniz.