Elbistan Kargo Şubeleri Açık mı ? - Elbistan Kargo
elbistan kargo şubeleri açık mı

Elbistan Kargo Şubeleri Açık mı ?

Elbistan kargo şubeleri açık mı veya çalışma saatleri kaçtan kaça kadar gibi sorularınız bizim için oldukça önem taşımaktadır. Yıllarca hizmet veren taşımacılık sektöründe ilk hedefimiz kargo şubemizi elimizden geldiğinde açık tutuyoruz. Günler uzasın veya yaz saatlerine girsekte genel hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Sektörümüz hizmet firması elbistan kargo olarak bilindiği için adına ek olarak uzun saatler de çalışma yapmaktayız. Kargolarınızı, yüklerinizi ve diğer araç gereçlerinizi hafta içi Pazartesi ve cuma günleri açık olan şubelerimize bırakabilir, bize 7/24 telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Elbistan ilçesinde kargo şubemiz size en iyi hizmet sunmak adına Cumartesi günleride kapımız açık bulunmaktadır.

Bir diğer konu uzun yıllar öncülük ettiğimiz nakliyat firmaları şirketinde Pazar günü dahil hizmete açığız. Kargo ve yük eşyalarınızı bize whatsapp numarası aracılığı ile bildirebilirsiniz. En yakın şubeniz olarak bir hat kadar yakınız.

Kısaca Elbistan kargo şubeleri hafta içi ve Cumartesi günü açıktır. Pazar günü ise, bize destek bölümünden ulaşmalısınız. Kargonuzu yerinizden aldırmak gibi düşünceniz olabilir, şubemizi bırakmak gibi niyetiniz olabilir her konuda size en iyi hizmeti sunmak için çalışırız.

Posta, telgraf veya bir zarf olsun küçük paketiniz bile bizim için önem taşır. Elbistan kargo şubelerine en çok gelen birkaç sorudan daha bahsetmek isterim. Kurban bayramı veya ramazan bayramında Elbistan kargo şubeleri açık olacak mı ?

Cevap evet açık olacaktır. Kargoya vereceğiniz parça eşya, yük, paketlerin hepsini Kurban bayramı ve Ramazan bayramında bize bildirmeniz yeterlidir. Kargolama ve paketleme aşamasını siz değerli ziyaretçilerimize telefon yolu ile bildiririz.

Elbistan Kargo Şubeleri Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz haftaiçi ve haftasonu olarak değişkenlik göstermektedir. Elbistan’da bulunan kargo ve nakliyat firmamızın çalışma saatleri şu şekildedir.

Hafta içi çalışma saatlerimiz:

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü sabah 09.00 ile akşam 22.00 arasındadır.

Haftasonu kargo şubesi çalışma saatimiz Cumartesi yine sabah 09.00 akşam 21.00 arasıdır.

Bunun dışında pazar günü bizlere Elbistan kargo iletişim numaramızdan 7/24 yazabilirsiniz. Ayrıca her gün boyunca 7/24 firmamızın whatsapp ve telefon numarası aracılığı ile bize ulaşarak işlerinizi çözeriz.

Bu nedenle artık, Cumartesi kargo çalışıyor mu veya yarın kargolar açık mı, bugün kapalı mı gibi sorular ile boğuşmadan kolaylıkla istekleriniz yerine getirilir.

Kahramanmaraş Elbistan ilçesindeki kargo firmalarına değil, bizim tarafımızdan işleriniz güvenilir olarak yoluna girer.

Şirketimize adres ve şube koduna gerek kalmadanda erişebilirsiniz.

Elbistan kargo acentemiz ve nakliyat hizmetimiz sayesinde hızlıca gideceği yere paketlenir.

Elbistan’da Kargo Şubelerinde Takip ve Kargo Numarası

Kargo ve takip numarası bir PTT veya MNG yada yurtiçi gibi değildir. Özel olarak Elbistan kargo şirketimiz size sigorta ve dekont yada faturalandırma yapmaktadır. Güvenli ve hizmet kalitesi gereği şehirlerarası kargolama ve paketlemede takip edebileceğiniz ve günün her saati bilgi alacağınız destek departmanımız bulunur. En iyi hizmeti müşteriye sunmak için uğraştığımız ve geldiğimiz bu yolda, özel olarak bilgi mesajları ve faturalar sunarız.

Eşyalarınız ve kargolama içinde bulunan araç, gereç, malzeme, koliler düzenli şekilde istiflenerek alıcıya ulaşır. Belirttiğimiz gibi sürat bizim için önemli kavramdır. Bunun yanında firmamızın eşsiz referansları sahip olması bir takip numarasından daha büyüktür. Ayrıca tüm Mallarınız bizim için önemlidir. Kendimizin gibi ( Aras ) sahip çıkarak tüm eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Sonuç olarak Elbistan kargo şubeleri açık mı sorunuzun yanıtı evet olarak bilinmelidir. Hizmetimiz için bizlere bir telefon kadar yakınsınız.

Yazar hakkında

One thought on “Elbistan Kargo Şubeleri Açık mı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsin