Emniyet Binasını Nasıl Taşırız? - Elbistan Kargo
emniyet binasını nasıl taşırız

Emniyet Binasını Nasıl Taşırız?

Emniyet binasını nasıl taşırız fikri nakliyatın zor süreçlerinden birisidir. Emniyet binaları her nedenle taşınabilir. Bunun bazı sebepleri vardır. Binalar eskimiş, yıpranmış veya ani bir devlet kararı ile yer değiştirmesi gerekir. Kurum taşıma işinde oldukça ayrıntılara dikkat ederiz. Eskiden bu yana yapmış olduğumuz devlet nakliyesini, Emniyet müdürlüğü binalarında da severek çalışırız.

Peki Emniyet binasını nasıl taşırız?

  • Gerekli taşıma izinleri kararı alınıp alınmadığına bakarız.
  • Binaların yüksekliği hakkında bilgi ediniriz.
  • Bina içinde parça eşya taşıma süreçlerini belirtiriz.
  • Bina içinde malzemelerin hangi katta olduğuna bakarız.
  • Gerekiyorsa asansörlü nakliyat uygularız.
  • Kanepe veya çamaşır makinesi olmasa da bu tarz malzeme var mı öğrenilir.
  • Büro malzemeleri kademeli olarak raporlanır.
  • Ofis taşıma eşyaları ( masa, dolap, raflar ) sistematik olarak sayılır.
  • Sigortalı taşıma ve buna benzer belgelerle anlaşma yapılır.

Ve az da olsa diğer nakliyatta gereken konular Elbistan nakliyat ve kargo şubesi tarafından görüşülür. Ortak bir karara varıldıktan sonra Emniyet binası taşımaya başlanır.

Emniyet Binasını Taşıma

Emniyet binaları genelde uzun ve çok koridor sistemi ile yapılmıştır. Bu yapımı nedeniyle nakliyat ücretleri de artmaktadır. Fakat emniyet binasını nasıl taşırız dediğimizde fiyatlarında bir tık aşağı inmesini sağlarız. Bunun en büyük nedeni kurum taşınma fiyatlarında indirim yapmamızdır.

Elbistan kargo acentemiz ile kurumların ayrı bir yeri vardır. Hassas taşıma politikamız nedeniyle, devlet tarafına fırsatlar sunarız. Taşıma işleminde ek olarak hızlı bir gönderim sunabiliriz.

Emniyet Binalarını Kime Taşıtırız?

Firmamız yaşadığı sürece en iyi nakliyat şirketi olarak Elbistan’da bulunan şirketimize taşıtabilirsiniz. Güçlü ve özel ekibimiz sayesinde kurumların binalarını taşımada büyük tecrübe sahibiyiz. Bu nedenle kargo araçlarımız ile evraklarınız güvendedir. Emniyet evrakları ve dosyaları hassastır. En ince ayrıntısına kadar korunmaları gereklidir.

Eğer evrak veya dosyalarda, tıpkı masa ve sandalyeler gibi taşınmaya müsaitse bunları da sigortalatabilirsiniz. Böylelikle evrakların güvenliği sayesinde sorunsuz taşıma gerçekleşir.

Şehirler arası Emniyet Binası Taşıtma

Elbistan’ı anlattığımız gibi, şehirlerarası emniyet binası da taşıyoruz. Eğer 5 katlı bir bina ise, büyük tırlarımız yola çıkar. Fakat koskoca emniyetin 1. katında bulunan eşyalar taşınacaksa, en uygun nakliye kamyonetini getiririz. Taşınmadan önce içeride ve dışarıda kamyona veya tıra ne yüklenecekse bizde ona göre araçlardan seçeriz.

Bu şekilde yüke uygun en hızlı nakliye gerçekleşir. Emniyet binası nasıl taşınmalı yazımızda bazı detaylar paylaştık. Okumanızda ayrıca bir önem vardır.

Yazar hakkında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsin