İşkur Binalarının Nakliyesi - Elbistan Kargo
işkur binasının nakliyesi

İşkur Binalarının Nakliyesi

İşkur binalarının nakliyesi genelde hafif taşıma yöntemi kullanılarak uygulanır. Burada bir tıra ihtiyaç duyulmadan, kamyonetle dahi yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir. Bunun nedenine gelecek olursak, İş kur binalarında pek fazla malzeme bulunmaz.

İşkur binalarının nakliyesinde hangi malzemeler taşınıyor?

  • Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar
  • Masalar ve sandalyeler
  • Dolaplar ve elbise dolapları
  • Ofis takımları
  • Müdür büroları
  • Evrak dolabı

Bu tip eşyaların taşınması ve kamyonete yüklenmesi işkur binalarının güvenirliği açısından önemlidir.

İşkur Binalarının Nakliyesi Kaç saat Sürer?

Genelde binanın yüksek konumda olması asansörlü taşıma gerektirir. Nedeni ise, yüksek katlarda eşyaları taşıma oldukça zordur. Parça parça eşyaları taşıma ile vinç kullanılarak taşınması bir değildir. Bu nedenle asansörsüz malzeme indirmek yaklaşık yarım günü alabilmektedir.

Sistematik olarak binadan eşyaları merdivenden indirmek yerine vinç kullanırız. Bu nedenle Elbistan’da nakliyat yapılacaksa asansörlerimizi işkur binalarının bahçesine kurarız. Kurduğumuz yerlerde her zaman güvenlik tedbirleri alırız. Bu şekilde binaların içinden taşınana malzemelerin asansöre, sonrada kamyonete yüklenmesi 1 saatimizi almaz.

İşkur Binasını Taşımayı Hangi Şehirlerde Yaparsınız?

Kurum taşımacılığı anlaşmalarımız gereği, önceden bizlere taşıma haberi gelmektedir. Haber geldikten sonra İşkur’un binası hangi şehirde ise, o kente gideriz. Geniş ağlı taşımacılık modelimiz sebebi ile, seçimlerimizi sadece müşteriler belirler.

Örneğin İşkur binası İstanbul’dan, ancak Kahramanmaraş’a taşınacak. Bu sebeple en hızlı güzergahtan taşıma ekibimiz yola çıkar. Bütün binayı inceler ve ekspertiz edilir. İstanbul’da özel taşıma araçlarımız sayesinde yükler alınır, gideceği adrese teslim edilir.

Tabi bu Kars’tan Antalya’ya gidecekse de aynı işlem uygulanır. İnceden inceye tüm yollar gps ve taşımaya giden arkadaşlarımızdan haber alınır. Haber alınmasının asıl nedeni de kargoların ve malların yolda zarar görmemesi varsa kapalı yol farklı yollar seçilmesi içindir.

Bu sayede işkur binalarının nakliyesini sorunsuz şekilde tamamlarız. Zaten burada en önemli konu kamyonete sığacak mallar olmasıdır. Bunun bilgisini de müdürlük bizlere vermektedir.

Örneğin bizleri iletişim sayfamızdan bulan İşkur yönetimi, 1 katlı binamı iki katlı binadır diye haber etmektedir. Bizde en ideal ve yüke uygun aracımızı yola çıkartıyoruz.

Yazar hakkında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsin