Özel Hastane Yük Taşıma - Elbistan Kargo
özel hastane yük taşıma

Özel Hastane Yük Taşıma

Özel hastane yük taşıma işleri sağlık yönetmenliği gerekli görmesi ile taşınabilir. Ayrıca hastane yetkilisi tarafından onay alındığı zaman içerisindeki tüm eşyalar taşınabilir. Hastane araç ve gereçlerinin taşınması oldukça zahmetli iş süreçlerine girmektedir.

Peki özel hastanelerde hangi yükler taşınabilir.

  • Ultrasonografi (USG) Cihazı taşıma işlemi
  • Ultra Derin Dondurucu yük taşıma
  • Mamografi cihazı nakliyesi
  • Kan saklama dolapları
  • Rezonans Görüntüleme makine taşımaları

gibi cihazlar en ince ayrıntısına kadar titizlik içinde farklı yere götürülmelidir. Yine bunların yanında tıbbi cihazlar, tıbbi atık toplama arabası ve hijyen dolabı önemli malzemeler arasındadır.

Özel Hastane Yükü Nasıl Taşınmalı?

Özel hastane yük taşıma işlemlerine başlamadan önce, hangi katta olduğuna dikkat ederiz. Yüksek katlarda cihazlar bulunuyorsa, asansörlü taşıma makinesi Elbistan evden eve nakliyat firmamız tarafından temin edilir. Temin edilen asansörlü taşımalarda zeminler sert olduğundan emin olduktan sonra, profesyonel eşyaları ekibimiz indirmeye başlar.

Tüm bu işlemlerde gerekli iş güvenliği alınır. İş güvenliği nakliye ambarımız tarafından politikalara uyularak yapılmaktadır. Hastane içerisinde bulunan elemanlarımız katlardan eşyaları indirmeye başlar. Diyelim ki, eşyanız 5 ve 4’üncü katta ise, ilk önce 5. kattan işe başlarlar.

Bu sayede 4.üncü kata sonra inen uzman kadro ekibimiz, merdivenler dahil tüm eşyaları aşağıda bulunan kamyonete yüklerler.

Şehirlerarası Özel Hastane Yük Taşıma

Şehirlerarası nakliyatta özel hastanelerin taşınması hızlı olmalıdır. Hastane taşıması ne kadar geç olursa, hasta ve yakınları risk altında olabilir. Ayrıca çalışanlarda memnuniyetini yitirmiş olur. İstanbul da Avrupa Hospital Hastanesini daha önce İzmir’e taşıdık. Bu taşıma sırasında çok zorlu süreçler yaşadık. Fakat 20 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde en ufak detaylara dikkat ettik.

Türkiye’de tüm nakliyat araçlarımız çeşitli özel hastane yük taşıma işlemi yapmıştır. İşte bazı işlerimiz;

  • Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi nakliyatı
  • Özel Memorial Hastanesi taşımaları
  • Özel Medicana Hastane yük taşıma

ve buna benzer hastanelerin nerden nereye taşınması gerektiğini ilgili açıklar, biz taşırız. Bu yüzden 81 ilde bulunan İl’den İl’e nakliyacılık yaparız. Sorun yaşamadan hastane içi ve dışında bulunan tüm eşyalar Tır ve çekici tarzı kamyonlarımıza yüklenir.

Elbistan Özel Hastane Taşıma Nakliyatı

Elbistan küçük bir ilçe olmaktan çıktığı için, hastane nüfusu artarak nakliyat ihtiyacı duyabilir. Ayrıca 2023 şubat depremi sonrası yıkılan hastaneler nakil gerektirdi. Bu yüzden profesyonel olarak, görevimizi ücretsiz şekilde gerçekleştirdik.

Peki Elbistan’a farklı şehirlerden özel hastane taşıması yapılırsa ne olur?

Özel hastane taşımasını sadece şehir içi nakliyecilik olarak düşünmeyiz. Tüm süreçlerimiz her şehir için geçerlidir. Gerekli ne malzeme ve ekipman varsa, firmamız tarafından temin edilebilir. Mesela hastane taşımalarında özel kaplı eldivenlerin giyilmesi gerektiği bilinmelidir. Ayriyeten sigorta ve güvenlik karşılanmalıdır.

Yazar hakkında

2 thoughts on “Özel Hastane Yük Taşıma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsin