Fabrika Malzeme Taşımacılığı - Elbistan Kargo
fabrika malzeme taşımacılığı

Fabrika Malzeme Taşımacılığı

Fabrika malzeme taşımacılığı kurumsal firmamız tarafından gerçekleştirilir. Özel nakliye hizmetimiz sayesinde fabrikalarınızdaki büyük ve hantal ve ağır makineleri artık taşınma da problem yaratmıyor.
Tecrübeli kadromuz, fabrika taşıma tecrübemiz ile müşteri memnuniyetini esas alan iş ahlakımız sayesinde önemli veriler elde etti. Ayrıca imalat sektörüne hizmet vermek ana prensibimizdir. Nakliyat alanında bilgili ve tecrübeli kadromuz ile firmanıza ait her türlü malzeme, ürün, makine ve her türlü maddi varlığınızın nakliyesini sağlamaktayız.
Fabrikanızdaki tüm mal ve makinelerin bir yerden daha başka yere sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınması için Elbistan Nakliyat’a her an ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tüm kargo ve taşıma şirketleri, bir taşıma sırasında potansiyel iş kaybını en aza indirmek ister. Elbistan Nakliyat ise, şirket olarak bu konuda en üst düzeyde çalışır. Hem firmanızın tüm maddi ve manevi kayıplarının en aza indirilmesini bu yollarla sağlarız. Fabrika taşımacılığında iş kaybının minimum olması için dikkat edilmesi gerekenler var. Bunlardan en önemlisi titiz ve bilincinde taşıma kuralı olmasıdır. İkincisi ise, ulaşım gününün iyi belirlenmesidir. Örneğin Cumartesi günü saat 15:00’a kadar çalışan bir fabrika vardiya bitiminden hemen sonra nakliyeye başlarsa, yeni fabrikaya ulaşım Pazar günü tamamlanır. Sonrasında yeni lokasyon Pazar ertesi gününe sabaha kadar başlamaz. İş kaybı Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kaplanacak yüzeye göre araç ve personel teslimi çok önemlidir.

Her alanda taşınma ve eşya taşıma olsun profesyonel olduğumuzu söylemiştik. Buna istinaden yeni tesisinizin faaliyete geçebilmesi için güvenli taşıma modeli uygulanmalıdır. Bir fabrika malzeme taşımacılığı yapılırken tecrübe çok önemli olmaktadır.

Fabrika Malzemeleri Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli

Hizmet kalitesi gereği bizim tarafımızca tüm kontroller sağlanır. Fabrikada bulunan makine ve yağ tarzı araç gereçlerin güvenliği alınır. Fiş ve elektrik ile ilgili sigortalar kapatılır. Fabrika içinde demir veya varsa metal parçaları kenara bırakılır. Bu sayede Tır veya kırkayak gibi yük kamyonlarına bindirmede elemanların ayaklarına takılmaması sağlanır.
Fabrika müdürü gerekli önlemleri aldıktan sonra, karton, koli, zarf gibi küçük eşyalar bir kutuya toplanmalıdır. Fabrikayı boşaltmada küçük eşyaların önemli olduğunu bildiğimiz için büyük eşyalardan başlarız.
Küçük eşyalar asla kaybolmamalıdır. Ayrıca bu sebepler işçilik maliyetlerini ve nakliye fatura tutarını en aza indirmede işe yararlıdır.

Yazar hakkında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsin